Maak een afspraak

Alle raadplegingen zijn op afspraak

Telefonisch

Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag vanaf 8u00 tot 19u00. Op donderdag vanaf 8u00 tot 12u00.

De afspraken die behouden worden voor de dag zelf komen vrij vanaf 8u: het is dan ook nuttig om tijdig te telefoneren. Spoedgevallen worden tussendoor opgevangen: gelieve telefonisch aan te melden.

011 / 44 76 00

Online

U kan hier een afspraak inplannen in de agenda van de dokters. We houden steeds een aantal afspraken vrij voor de dag zelf. Deze zijn online beschikbaar vanaf middernacht.

Indien u geen afspraak meer vindt en u toch, omwille van dringendheid, nog dezelfde dag wil langs komen - gelieve dan te telefoneren met het secretariaat of de dokters.

Groepsagenda

Ons medisch team

Huisartsen en HAIO

Dr. Rudi Jansen

Huisarts

rudi.jansen@maesveld.be

Maak een afspraak

Dr. Ann Moelans

Huisarts

ann.moelans@maesveld.be

Maak een afspraak

Dr. Anne Bauwens

Huisarts

anne.bauwens@maesveld.be

Maak een afspraak

Dr. Maria Hulsbosch

Huisarts

maria.hulsbosch@maesveld.be

Maak een afspraak

Dr. Els Schuurmans

Huisarts

els.schuurmans@maesveld.be

Maak een afspraak

Dr. Sarah Market

Huisarts

sarah.market@maesveld.be

Maak een afspraak

Dr. Mandy Verhoeven

Huisarts

mandy.verhoeven@maesveld.be

Maak een afspraak

Dr. Nils Sleurs

Huisarts

nils.sleurs@maesveld.be

Maak een afspraak

Groepsagenda

Bekijk wat nog vrij is

Groepsagenda

Ons medisch secretariaat

Verpleegkundigen

Valentine Geuns

Verpleegkundige

info@maesveld.be

Karen Zentjens

Verpleegkundige

info@maesveld.be

Cindy Geerts

Verpleegkundige

info@maesveld.be

Andere zorgverleners

Anne Jans

Psycholoog
Tabakoloog & Gedragstherapeut in opleiding

+32 492 54 54 91

anne@psychologiepraktijk-volante.be

psychologiepraktijk-volante.be

Isabelle Hermans

Psycholoog
Klinisch neuropsychologe & Eerstelijnspsychologe in opleiding

+32 477 13 20 09

info@isabellehermans.be

isabellehermans.be

Caroline Nijs

Diëtiste
Diabeteseducator

+32 498 58 45 55

caroline.nijs@limburg.wgk.be